Домой Научные открытия 30 РЕСУРСІВ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

30 РЕСУРСІВ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

Німецька мова одна з найбільш поширених у світі та популярних мов для вивчення, проте й не найлегша з них. Особисто мені її звучання не надто подобається, проте її знання безперечно пригодиться не тільки туристам та перекладачам, а й усім іншим, як втім і володіння будь-якою іншою іноземною мовою.

Оскільки я звикла все робити так, як би робила це для себе, то коли мене попросили скласти докупи всі можливі матеріали для вивчення німецької, я уявила, що хочу її вивчити сама і почала пошуки найбільш зручних серед доступних в мережі матеріалів, ресурсів та підручників, які й викладені у цьому дописі, а також раджу сайт https://langstep.lviv.ua/kursy/kursy-nimetskoji-movy/.

Сайти:
1. Еasy-online-german.com – ресурс особливо корисний для тих, хто починає вивчати мову, адже вправи дуже легкі та доступні, базові теми та слова, основи граматики, тексти для читання та відео для розуміння і кращого вивчення мови – все розраховано на тих, то тільки вливається в це німецькомовне середовище.

2. DW.COM – позитивними відмінностями цього ресурсу є те, що матеріал тут поділений на рівні, ті ж на блоки і на уроки. Також ви можете читати світові новини та переглядати відео. Варто тільки трохи часу витратити на те, щоб розібратись в схемі самого сайту.

3. Вивчення німецької мови онлайн – один з найкращих ресурсів, по-перше, він на українській мові, по-друге, вивчення починається з алфавіту, тобто від основ до більш поглиблених та складних матеріалів, все не виходячи за базовий рівень освоєння німецької мови – для початківців справжня знахідка.

4. Cornelsen – на цьому сайті ви можете безкоштовно завантажити в форматах pdf та doc вправи з німецької мови для вивчення граматики, поповнення словникового запасу та засвоєння вивченого матеріалу. Всі матеріали зібрані та поділені на три групи складності – обирайте свою та вчіться.

немецкий язык
Словники:
Звісно ж, будь-яке слово ви зможете перекласти онлайн, проте ці словники можуть знадобитись вам для вивчення окремих слів, тобто поповнення словникового запасу. Слова в них зображені в картинках і таким чином сприяють запам’ятовуванню, особливо зручно тим, в кого добре розвинена зорова пам’ять.

Підручники:

1. Arbeitsblätter Grundstufe DaF – це зошит, за допомогою якого ви збільшуватимете свій словниковий запас. Для користування ним потрібно вже володіти хоча б мінімальним словниковим запасом, але вправи доволі нескладні, а картинки допоможуть вам веселіше та цікавіше справлятись з складною німецькою мовою.

2. Курс граматики німецької мови з граматико-фонетичними вправами – підручник російською мовою включає в себе три розділи: теоретичну частину, питання для самоконтролю та вправи, для кращого засвоєння перших двох розділів.

3. Граматика німецької мови – оскільки видання 2010-го року, то воно зберігає свою актуальність дотепер, а російська мова підручника дозволить вам зрозуміти матеріал та вивчити його.

4. Практична граматика німецької мови – підручник англійською мовою, що ускладнює його освоєння тим, хто нею не надто вдало володіє, але для тих поліглотів, які хочуть її удосконалити, паралельно вивчаючи німецьку, мабуть, кращого підручника з практичними завданнями годі й знайти.

5. Німецька мова: рівень досконалості – рівень С для тих, хто наполегливо йде до вершин оволодіння нелегкою німецькою мовою.

6. Deutsch ohne Probleme! (1 та 2 том) – як свідчать схвальні відгуки, підручник корисний та доступно викладений, багатий на теорію та практику і підходить для початкового рівня.

7. Практичний курс німецької мови ч.1 та ч.2 – підручник російською мовою, складений доволі вдало та зрозуміло, оскільки авторка викладала німецьку мову протягом 10-ти років; курс призначений для початкового рівня.

8. Серія підручників Themen aktuell – безперечно, дуже вдало розроблена серія навчальних матеріалів, адже включає підручник, робочий зошит, словник, набір вправ та аудіозаписи, які дозволяють всебічно та досконало оволодіти мовою. Проте всі підручники на німецькій мові, тому тим, хто не володіє нею взагалі і тільки починає її вивчати, вони навряд чи підійдуть.

Спеціалізовані підручники:
Для тих, хто має намір вивчити спеціалізовану німецьку є серія підручників з теоретичними та практичними матеріалами в 5-ти різних галузях.

Математика

Deutsch complex – Mathematic 1

Deutsch complex – Mathematic 2

Біологія

Deutsch complex – Biologie 1

Deutsch complex – Biologie 2

Хімія

Deutsch complex – Chemie 1

Deutsch complex – Chemie 2

Фізика

Deutsch complex – Physic 1

Deutsch complex – Physic 2

Загальні правила мови

Deutsch complex – Allgemeinsprache 1

Deutsch complex – Allgemeinsprache 2

Музика та телебачення:

1. Німецьке радіо онлайн – звісно, багато радіостанцій транслюють не тільки німецьку музику, а й світові хіти, проте можна натрапити й на новини чи німецьку музику, щоб сприймати мову на слух.

2. Deutschlandradio.de – тут транслюються політичні новини на німецькій мові, з дуже вдало підібраною інформацією, правильною вимовою, тому для сприймання та розуміння мови чудово підійде.

3. Німецьке телебачення онлайн – широкий вибір німецьких телеканалів, які можна переглядати в режимі онлайн: фільми, новини та розважальні передачі, – і все це німецькою мовою.

Сайти для перегляду фільмів німецькою мовою знайдете за посиланням: 35 сайтів з фільмами іноземними мовами

Спілкування:

Це одна з основних складових ефективного вивчення мови, тому сайти для спілкування з носіями мови, а також з тими, хто, як і ви, намагається її вивчити, стануть вам в нагоді:

1. Gospeaky.com

2. Babbel.com

3. Babelvillage.com

4. Interpals.net